+38 044 299 4600
+3 044 299 4600
замовити дзвінок
обрати квартиру
foto

Передпродаж Stanford розпочато!

ЖК Stanford — новий проєкт бізнес-класу від Perfect Group, розташований на перетині вулиць Предславинської та Коновальця, поруч із Національним палацом мистецтв «Україна» і костелом св. Миколая. Введення в експлуатацію планується на 3 кв. 2022 року.

Напередодні офіційного відкриття відділу продажів, у ЖК Stanford діють спеціальні умови передпродажу. При 100% оплати надається знижка 10%. Також діє розстрочка від забудовника строком на 2 роки з першим внеском від 30%. Після відкриття відділу продажу ціни будуть зростати.

Візитівкою ЖК Stanford є зелений внутрішній двір, в якому знайдеться місце для променаду з кавою, дозвілля з гостями, конфіколу у справах, джазових вечорів, дитячого майданчика. Інфраструктура спроєктована так, аби власникам квартир достатньо було лише натиснути кнопку ліфта, щоб дістатися фітнес-зали, відвести дітей на заняття до центру раннього розвитку або потрапити на ділову зустріч у готельно-ресторанному комплексі.

Філософія Stanford - це функціональна бізнес-класика й нічого зайвого. Зважені рішення для комфортного життя ділової людини в центрі міста, що гармонійно поєднують бізнес та відпочинок в одному просторі.